Historia projektu Miss Passion – konkurs piękności

„MISS PASSION – Konkurs piękności” to projekt, który powstał w 2014 roku na niezależnym forum miłośników konkursów piękności MissPassion.pl. Pomysł wirtualnego odpowiednika konkursu piękności zrodził się w głowie Organizatora, którym jest Rafał Zebrała, wieloletniego pasjonata konkursów piękności. Do projektu rok rocznie zgłasza się około 400 chętnych kandydatek. Odróżnia nas od innych to, żeu nas nie przywiązujemy decydującej wagi do wzrostu, wagi a nawet stanu cywilnego kandydatki. Nasz Miss powinna mieć ciekawą pasję, osobowość, być fotogeniczną i chętną do poszerzania horyzontów w branży miss, foto-modelingu. Miss Passion – konkurs piękności chce się zajmować również działalnością pro społeczną, charytatywną. Miss Passion 2018 ma być Ambasadorką misji propagowania badań profilaktycznych wśród społeczeństwa.

Kandydatki wysyłają swoje zgłoszenia internetowe. Muszą wykazać się kreatywnością na każdym etapie konkursu. Odpowiadają na szereg zadanych zagadnień a finalistki nagrywają wideo wizytówki. Wszystko to nie wymaga od kandydatek/finalistek nakładów finansowych a kreatywności. Eliminacje trwają kilka miesięcy i są przeprowadzane również za pomocą stron Partnerów Konkursu. W projekcie bierze udział wiele Partnerów Medialnych, Partnerów Konkursów, Sposnorów nagród oraz Profesjonalne Międzynarodowe Jury, który wybiera półfinalistki, finalistki oraz Miss i vice Miss.

Pierwsza edycja przeprowadzona w pierwszej połowie 2015 roku. Kilkumiesięczne zgłoszenia i zmagnia kandydatek zakończył finał w niedzielę 31 maja 2015. Kilka liczb/faktów z tej edycji :

243 przepiękne kandydatki zgłosiły swoje kandydatury.
2 miesiące eliminacji.
30 finalistek oraz 10 wspierających nas stron partnerskich.
10 trafiło do ścisłego TOP.
4 tytuły vicemiss zostany przyznane.
1 i tylko jedna otrzymała pierwszy tytuł Miss Passion 2015 !!!

Zwyciężyła 21 letnia mieszkanka Łodzi, Dobromiła Dunajczyk, studentka technik dentystycznych.Dobromiła otrzymała na cały rok tytuł Miss Passion 2015 oraz :
- miejsce w panteonie miss na stronie głównej MissPassion.pl
- szarfę i koronę na własność
- sesję zdjęciową w Warszawie zrealizowaną na 17 piętrze Pałacu Kultury w stylu,fundatorem nagrody głównej jest Akademiafotografii.pl, autor zdjęć Łukasz Sakowski
- portret naszkicowany przez artystę ErbiArt

Dobromiła w trakcie swojego panowania uczestniczyłą w sesjach zdjęciowych oraz wzięła udział jako finalistka w wyborach Świątecznej Miss Polski 2015.

< Powrót