Top 30 – finalistki MISS PASSION 2018


„Spośród kilkuset zgłoszeń w naszych eliminacjach Organizator zakwalifikował 50 kandydatek do półfinału, z którego Jury półfinałowe wybrało 30 Finalistek. Organizator zadał szereg pytań o stosunek do konkursów piękności ale chciał zobaczyć nastawienie kandydatki do udziału w dalszym etapie oraz sprawność odpowiedzi oraz nastawienie do współpracy przy konkursie.

Wszystkie kandydatki są na swój sposób wyjątkowe, jest to natomiast konkurs i przejść trzeba do kolejnego etapu. Do kolejnego etapu przechodzą ( w kolejności losowej) :

Klaudia Rudnik
Dominika Łowicka
Karolina Korfel
Aleksandra Danielak
Monika Szawłowska
Dominika Zimnol
Anita Wyka
Wiktora Mazur
Natalia Sadowska
Klaudia Kroczek
Marta Sorokin
Agnieszka Święcicka
Natalia Barańska
Magdalena Świeżawska
Patrycja Brus
Olga Jonkisz
Aleksandra Grysz
Magdalena Wesołowska
Angelika Duszczyk
Ewelina Witkowska
Paulina Otremba
Anna Sobańska
Katarzyna Kobiałka
Aleksandra Pawłowska
Urszula Bogucka
Kamila Suszyńska
Patrycja Kaczmarek
Natalia Fijałkowska
Kornelia Czafurska
Agnieszka Szkodzińska

Jury półfinałowe :
Rafał Zebrała (Organizator)
Znawcy i miłośnicy konkursów piękności (wieloletni aktywni użytkownicy, moderatorzy forum MissPasssion.pl):
Damian Stroiński
Klaudia Wika
Monika Staros
Anna Karolina Nowak

Jury półfinałowe otrzymało komplet informacji ze zgłoszeń kandydatek (tj. linki do profili, stron kandydatek, opis osoby, zainteresowań, doświadczenia itp).. Na ich podstawie mogli ocenić takie cechy jak : fotogeniczność, styl wypowiedzi, potencjał do rozwoju w dziedzinie modelingu, foto modelingu, konkursów piękności, działalności charytatywnej i pro społecznej jak również, na ile to możliwe ich osobowość. Wśród nich mamy te wysokie, nie wysokie, panny, mężatki, osoby o różnym wykształceniu, zainteresowaniach. wieku.

Na tym etapie prezentujemy Wam finalsitki z podstawowymi informacjami aby pokazać ich różnorodność - nie było jednak jednego schematu wyboru. Dalej wybierzemy około 20 najlepszych finalistek, które zaciekawiły nas na swojej wizytówce (oceniane dopiero od teraz, finalistki dosłać mają wizytówkę do jutra). Spośród nich wybierzemy min. 10 finalistek, które wezmą niebawem udział w sesji zdjęciowej w Warszawie, w stylu glamour.

Po nim nastąpi długie głosowanie (maj) Jury ale Publiczność również wybierze swoją faworytkę z chwilą ogłoszenia startu głosowania (!), która zasili automatycznie miejsce w Top 5.

Top 5 odpowie na pytanie widzów podczas transmisji live .

Zapraszamy do aktywnego wspierania swoich faworytek.

Każda półfinalistka bierze nadal udział w Miss Foto 2018 (ocena na QQMODELS.PL, półfinalistki dostały odpowiednie wytyczne). „

< Powrót